25 ap'li Cisco AIR-CT2504-25-K9 2504 Kablosuz Denetleyici

25 ap'li Cisco AIR-CT2504-25-K9 2504 Kablosuz Denetleyici

₺ 2025.00

Yeni Kız

Tuva'dasın müsait

Cisco birleşik kablosuz ağının bir bileşeni olan bu denetleyici, merkezi güvenlik ilkeleri sunar.Ethernet 10 Base-T/100 Base-TX/1000 Base-T. Kimlik Doğrulama Yöntemi : Genişletilebilir Kimlik Doğrulama Protokolü (EAP), RADIUS, TACACS, X. 509 sertifikaları.Bu ikinci el veya yenilenmiş ürün, çalışmak ve yeni gibi görünmek için profesyonel olarak denetlenmiş ve test edilmiştir.Bir ürün Yenilenmiş, önceden sahip olunan, yenilenmiş ürünler için hedefinizin bir parçası haline nasıl gelir : Bir müşteri yeni bir ürün satın alır ve iade eder veya daha yeni veya farklı bir model için takas eder.Bu ürün, yeni nitelikli tedarikçiler gibi çalışmak ve görünmek üzere denetlenir ve test edilir.Daha sonra ürün Yenilenen bir ürün olarak satışa sunulur .Satın alma işleminden memnun değilseniz, yenilenen ürünler Yenilenen Garanti kapsamında değiştirme veya para iadesi için uygundur.

Sen de olabilir

Mobil WiFi Yönlendirici Taşınabilir Bulut 4G LTE Hotspot ile ABD 120 GB ve Küresel 5 GB Veri için 60Day Mobil Hotspot Takım Hiçbir Yeni Kız
Mobil WiFi Yönlendirici Taşınabilir Bulut 4G LTE Hotspot ile ABD 120 GB ve Küresel 5 GB Veri için 60Day Mobil Hotspot Takım Hiçbir

【50 GB ABD ve 5 GB Küresel Veri】Fiyata dahildir.Paket 60 kişi için geçerlidir days.It Uygun aktivasyon olmadan çalışmaz.Acıbadem kurabiyesi Wi Fi seyahat yönlendirici bir wifi h

₺ 93.60
Eklenti Bilgisayar HP Uyumlu TAA Uyumlu 1000Base-SX SFP Alıcı-Verici (JD493A-AO) Yeni Kız
Eklenti Bilgisayar HP Uyumlu TAA Uyumlu 1000Base-SX SFP Alıcı-Verici (JD493A-AO)

HP SFP 550 M SX LC XCVR JD493 A.ÇEKİŞME TAA XCVR 1KONSER SX MMF LC.Bu HP JD493 A uyumlu SFP alıcıvericisi, LC kullanarak 850nm dalga boyunda çok modlu fiber (MMF) üzerinden 550 metrey

₺ 138.54
Acıbadem kurabiyesi Mobil Wi-Fi Hotspot Cihazı Yüksek Hızlı Wi-Fi Taşınabilir Yönlendirici ile ABD 70 GB Veri 90 Gün, Hiçbir SIM-Kart, Yeni Kız
Acıbadem kurabiyesi Mobil Wi-Fi Hotspot Cihazı Yüksek Hızlı Wi-Fi Taşınabilir Yönlendirici ile ABD 70 GB Veri 90 Gün, Hiçbir SIM-Kart,

【Bağlantınızı Paylaşın】 Acıbadem kurabiyesi 4 G wifi yönlendirici, yerel Wi Fi ağlarına kilitli erişim sağlar.Acıbadem kurabiyesi cihazı dünyanın en gelişmiş WiFi cihaz

₺ 507.00
Eklenti Bilgisayar Dell Uyumlu TAA Uyumlu 10GBase-SR SFP + Alıcı-Verici (331-5311-AO) Yeni Kız
Eklenti Bilgisayar Dell Uyumlu TAA Uyumlu 10GBase-SR SFP + Alıcı-Verici (331-5311-AO)

DELL SFP + 300 M SR LC 3315311 ÇEKİŞME TAA XCVR 10KONSER SR DOM LC.Bu Dell 3315311 uyumlu SFP + alıcıvericisi, LC kullanarak 850nm dalga boyunda çok modlu fiber (MMF) üzerinden 300 me

₺ 179.97
KİNG KWM1000 WiFiMax Yönlendirici / Menzil Genişletici, Siyah Yeni Kız Market
KİNG KWM1000 WiFiMax Yönlendirici / Menzil Genişletici, Siyah

Yönlendirici / menzil genişletici.Dahil 9 v güç kaynağı tarafından desteklenmektedir, gerektiren 110 V AC plugin Hızlı hızlar için 2.4 / 5 GHz çift bantlı WiFi.Güvenlik için

₺ 269.97
KuWFi 300 Mbps 3G 4G LTE Araba WiFi kablosuz Yönlendirici Genişletici Güçlü Sinyal Araba WiFi Yönlendiriciler USB Portu ile SIM Kart Yeni Kız Market
KuWFi 300 Mbps 3G 4G LTE Araba WiFi kablosuz Yönlendirici Genişletici Güçlü Sinyal Araba WiFi Yönlendiriciler USB Portu ile SIM Kart

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7 / 24 kullanılabilen

₺ 444.00
Ubiquiti UniFi HD 802.11 ac Wave 2 Kurumsal Wi-Fi Erişim Noktası (UAP-AC-HD-ABD) Yeni Kız
Ubiquiti UniFi HD 802.11 ac Wave 2 Kurumsal Wi-Fi Erişim Noktası (UAP-AC-HD-ABD)

Bağlantı teknolojisi : Ethernet.Ağlarınızı Tek bir Kontrol Düzleminden Yönetin.Sezgisel ve Sağlam Yapılandırma, Kontrol ve İzleme.Uzaktan Firmware Yükseltme.Kullanıcılar ve Mi

₺ 557.97
Cisco Small Business SF302-08Mpp-Switch - 8 Bağlantı Noktası - Yönetilen-Masaüstü, Rafa Monte Edilebilir (SF302-08MPP-K9-NA) Yeni Kız
Cisco Small Business SF302-08Mpp-Switch - 8 Bağlantı Noktası - Yönetilen-Masaüstü, Rafa Monte Edilebilir (SF302-08MPP-K9-NA)

Yüksek performans ve güvenilirlik.Hızlı, Kolay kurulum ve yapılandırma.Ethernet üzerinden güç.IP telefon desteği.Ağ çapında otomatik ses dağıtımı.Yüksek performans ve güve

₺ 507.00
Zyxel Cloud WıFı6 AX1800 Kablosuz Erişim Noktası (802.11 ax Dual Band), 1,77 Gbps, Nebula Uygulaması/Bulut üzerinden Yönetilebilir Yeni Kız
Zyxel Cloud WıFı6 AX1800 Kablosuz Erişim Noktası (802.11 ax Dual Band), 1,77 Gbps, Nebula Uygulaması/Bulut üzerinden Yönetilebilir

Süper hızlı Wi Fi 6 kadar 1.8 Gpbs (AX1800, Çift 2x2 MUMIMO).Masaüstü / duvar / tavan montajı için mükemmel anten ve termal tasarım.Po E+ Veya DC12 V tarafından desteklenmektedir,

₺ 251.10
WiFi Yönlendirici, Wavlink Bilgisayar Ev Yönlendirici 2.4 G Kablosuz Yönlendirici, yüksek Hızlı İnternet Yönlendirici WiFi Kutusu Yeni Kız
WiFi Yönlendirici, Wavlink Bilgisayar Ev Yönlendirici 2.4 G Kablosuz Yönlendirici, yüksek Hızlı İnternet Yönlendirici WiFi Kutusu

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7 / 24 kullanılabilen

₺ 89.97
NETGEAR Unite AC815S | Mobil WiFi Hotspot Kedisini keşfedin.9 4G LTE / 450mbps'ye Kadar İndirme Hızı / 15 Cihaza Kadar Bağlantı / Yeni Kız
NETGEAR Unite AC815S | Mobil WiFi Hotspot Kedisini keşfedin.9 4G LTE / 450mbps'ye Kadar İndirme Hızı / 15 Cihaza Kadar Bağlantı /

BU cihazın SIM karta ihtiyacı var mı : Evet bu cihazın mikro boyutlu bir SIM karta ihtiyacı var, (hesap etkinleştirildiğinde çoğu GSM Şebekesinden Ücretsiz olmasına rağmen paket

₺ 170.70
Cudy AC1200 Dual Band Unlocked 4G LTE Modem Router ile SIM Kart Yuvası, 1200 Mbps Örgü WiFi, EC25-AFX Qualcomm Yonga Seti, 5dBi Yüksek Yeni Kız
Cudy AC1200 Dual Band Unlocked 4G LTE Modem Router ile SIM Kart Yuvası, 1200 Mbps Örgü WiFi, EC25-AFX Qualcomm Yonga Seti, 5dBi Yüksek

Büyük 4 G sağlayıcıları(Kuzey Amerika) ile çalışır.150mbps'ye kadar indirme hızları elde etmek için AT&T, TMobile'dan bir Mikro SIM kart takın.Sadece bir SIM kart takın ve tü

₺ 389.70
Ubiquiti Networks Ağlar Unifi Güvenlik Ağ Geçidi Pro (USG-PRO-4) Yeni Kız Market
Ubiquiti Networks Ağlar Unifi Güvenlik Ağ Geçidi Pro (USG-PRO-4)

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7 / 24 kullanılabilen

₺ 1060.38
Erişim Noktası Açık, UeeVıı AC750 Dual Band 2.4 G 5.8 G 328FT Kapsama kablosuz erişim NOKTASI ile 2x8 dBi Yüksek kazançlı Anten 24 Yeni Kız
Erişim Noktası Açık, UeeVıı AC750 Dual Band 2.4 G 5.8 G 328FT Kapsama kablosuz erişim NOKTASI ile 2x8 dBi Yüksek kazançlı Anten 24

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7 / 24 kullanılabilen

₺ 599.97
NETGEAR Wi-Fi Menzil Genişletici EX3700-1000 Metrekareye Kadar Kapsama Alanı ve AC750 Çift Bantlı Kablosuz Sinyal Güçlendirici ve Yeni Kız Market
NETGEAR Wi-Fi Menzil Genişletici EX3700-1000 Metrekareye Kadar Kapsama Alanı ve AC750 Çift Bantlı Kablosuz Sinyal Güçlendirici ve

GENİŞLETİLMİŞ KABLOSUZ KAPSAMA : 1000 m2 (WiFi kapsama alanı kapsama Ekler ve bu dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, hoparlörler, IP kameralar, tabletler, Çok cihazlar olar

₺ 68.00 84.42
Eklenti Bilgisayar MSA & TAA Uyumlu 1000Base-TX SFP Alıcı-Verici (SFP-1000BASE-T-AO) Yeni Kız
Eklenti Bilgisayar MSA & TAA Uyumlu 1000Base-TX SFP Alıcı-Verici (SFP-1000BASE-T-AO)

Ürün Tipi : Bilgisayar Giriş Aygıtı.Paket Boyutları : 2.1 cm L X 4.5 cm W X 11.6 cm H Menşe Ülke : Amerika Birleşik Devletleri.Paket Miktarı : 1 Bu MSA Uyumlu SFP alıcıvericisi,

₺ 108.00
YENİ Cisco GLC-LH-SMD YEPYENİ FABRİKA MÜHÜRLÜ PERAKENDE %100 ORİJİNAL CİSCO Yeni Kız
YENİ Cisco GLC-LH-SMD YEPYENİ FABRİKA MÜHÜRLÜ PERAKENDE %100 ORİJİNAL CİSCO

Endüstri standardı Cisco Küçük Form Faktörü Takılabilir (SFP) Gigabit Arabirim Dönüştürücü, Gigabit Ethernet bağlantı noktasına veya yuvasına takılan ve bağlantı noktas

₺ 124.47
pfSense Plus Yazılımı ile Netgate 1100-Ev Ofis ve Uzaktan Çalışma için Ağ Güvenliği Güvenlik Duvarı Cihazı ve VPN Yönlendirici Yeni Kız
pfSense Plus Yazılımı ile Netgate 1100-Ev Ofis ve Uzaktan Çalışma için Ağ Güvenliği Güvenlik Duvarı Cihazı ve VPN Yönlendirici

[Kurulumu Kolay] Hızlı bir şekilde çalışmaya başlamak için pf Sense Plyazılımı ile önceden yüklenmişsadece kutuyu açın ve güvenli ağ ihtiyaçlarınız için özelleştirmey

₺ 597.00
TP-Lınk TL-WA901ND Kablosuz N450 3TER Erişim Noktası, 2,4 Ghz 450Mbps, 802.11 b/g/n, AP/İstemci/Köprü/Tekrarlayıcı, 3x 5dBi, Pasif Yeni Kız
TP-Lınk TL-WA901ND Kablosuz N450 3TER Erişim Noktası, 2,4 Ghz 450Mbps, 802.11 b/g/n, AP/İstemci/Köprü/Tekrarlayıcı, 3x 5dBi, Pasif

450 Mbps kablosuz iletim hızı, pürüzsüz kablosuz N deneyimi getiriyor.Çoklu çalışma modlarını destekler : Erişim Noktası, İstemci, Evrensel / WDS Tekrarlayıcı, Kablosuz Kö

₺ 59.97
POE ve Menzil Yükselticili Cisco Wireless-G Erişim Noktası (WAP200) Yeni Kız
POE ve Menzil Yükselticili Cisco Wireless-G Erişim Noktası (WAP200)

Kolay kurulum ve yapılandırma.802.11 b ile tam geriye dönük uyumluluk 10 BASET / 100 BASETX Ethernet portu, otomatik algılamalı yarım / tam çift yönlü ve orta bağımlı arabirim

₺ 207.00
4G LTE Dahili Modem (LAX20)-AX1800 WiFi (1.8 Gbps'ye Kadar) | 1.500 metrekareye kadar NETGEAR Nighthawk 4 Akışlı AX4 WiFi 6 Yönlendirici. Yeni Kız
4G LTE Dahili Modem (LAX20)-AX1800 WiFi (1.8 Gbps'ye Kadar) | 1.500 metrekareye kadar NETGEAR Nighthawk 4 Akışlı AX4 WiFi 6 Yönlendirici.

AT sertifikalı lütfen veri planı ayrıntıları ve sınırlamaları konusunda tercih edilen taşıyıcıya danışın.Taşıyıcıdan Nano SIM kart ve veri ihtiyaçlarınızı karşılaya

₺ 599.97
NETGEAR Yenilenen R8000-100NAR Nighthawk X6 AC3200 Üç Bantlı Gigabit Wi-Fi Yönlendirici Yeni Kız Market
NETGEAR Yenilenen R8000-100NAR Nighthawk X6 AC3200 Üç Bantlı Gigabit Wi-Fi Yönlendirici

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7 / 24 kullanılabilen

₺ 293.97
Eklenti Bilgisayar MSA ve TAA Uyumlu 10GBase-SR SFP + Alıcı-Verici( SFP-10GBASE-SR-AO) Yeni Kız
Eklenti Bilgisayar MSA ve TAA Uyumlu 10GBase-SR SFP + Alıcı-Verici( SFP-10GBASE-SR-AO)

MSA SFP + 300 M SR LC XCVR 10GİG SR MMF 850 NM LC.Bu MSA Uyumlu SFP+ alıcıverici, SR LC konnektör kullanarak 850nm dalga boyunda (BİRE bir) multimod fiber üzerinde 300 kadar verim olma

₺ 218.40
Linksys EA3500-Gigabit ve USB'li Çift Bantlı N750 Yönlendirici (Yenilendi) Yeni Kız
Linksys EA3500-Gigabit ve USB'li Çift Bantlı N750 Yönlendirici (Yenilendi)

0 bağlantı noktası ile donatılmıştır.Linksys EA3500, optimum ev ağı deneyimi için bilgisayarlarınızı, internete hazır Tv'lerinizi, oyun konsollarınızı ve diğer WiFi cihazla

₺ 74.97
TRENDnet N300 Yazılım Denetleyicili Kablosuz PoE Erişim Noktası, Gigabit, AP, İstemci, 802.3 af, TEW-755AP Yeni Kız
TRENDnet N300 Yazılım Denetleyicili Kablosuz PoE Erişim Noktası, Gigabit, AP, İstemci, 802.3 af, TEW-755AP

WiFi N300 Po E erişim noktası.Erişim Noktası, İstemci, WDS AP, WDS Köprüsü, WDS İstasyonu ve Tekrarlayıcı modları.Birlikte verilen yazılım denetleyicisi, WiFi ağ yönetimine y

₺ 224.97
CİSCO tasarlanmış Yeniden Üretilmiş RV130W Kablosuz - N Çok İşlevli VPN Yönlendirici, Cisco Küçük İşletme Ürünü Sınırlı Donanım Garantisi Yeni Kız
CİSCO tasarlanmış Yeniden Üretilmiş RV130W Kablosuz - N Çok İşlevli VPN Yönlendirici, Cisco Küçük İşletme Ürünü Sınırlı Donanım Garantisi

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7 / 24 kullanılabilen

₺ 188.97
NETGEAR Wi-Fi Menzil Genişletici EX3700-1000 Metrekareye Kadar Kapsama Alanı ve AC750 Çift Bantlı Kablosuz Sinyal Güçlendirici ve Yeni Kız Market
NETGEAR Wi-Fi Menzil Genişletici EX3700-1000 Metrekareye Kadar Kapsama Alanı ve AC750 Çift Bantlı Kablosuz Sinyal Güçlendirici ve

GENİŞLETİLMİŞ KABLOSUZ KAPSAMA : 1000 m2 (WiFi kapsama alanı kapsama Ekler ve bu dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar, hoparlörler, IP kameralar, tabletler, Çok cihazlar olar

₺ 56.94
Legrand, Ev Ofis ve Sinema, Ağ Arabirim Modülü, Cat 5e, 8 Bağlantı Noktası, AC1058 Yeni Kız Market
Legrand, Ev Ofis ve Sinema, Ağ Arabirim Modülü, Cat 5e, 8 Bağlantı Noktası, AC1058

Ev ağı ile kolay arayüz için 8 adede kadar Cat5e veri hattının punchdown sonlandırılmasını destekler.Bilgisayarlar, TV'ler, oyun sistemleri ve ağ akış aygıtları gibi ethernet

₺ 101.28